KIT SALOON
NYMBURK 27.6.2020
Výstaviště Lysá nad Labem

Stav příprav

V roce 2019 jsme si dali pauzu a spolu s ostatními vyznavači našeho hobby měsíc červen využili k návštěvě brněnského výstaviště a podniku Modellbrno, se kterým se Kit Saloon Nymburk střídá. Uplynulý rok byl obdobím dumání o tom, jestli vůbec, a pokud ano, tak jak Kit Saloon Nymburk v jeho dalším "obročníku" pojmout. Po pečlivém zvážení všech okolností se situace vykrystalizovala do dnes již konkrétní podoby, a tak nyní, v lednu 2020, můžeme říci, že do toho půjdeme na Výstavišti Lysá nad Labem (VLL) znovu.

Původně uvažovaný termín 20. června vzal za své, neboť došlo k posunu jedné z tradičních vícedenních akcí pořádaných VLL, a tak jsme vzali zavděk následující sobotou 27. června. Jde sice o poslední víkend před letními prázdninami, nicméně školní rok končí až v úterý 30. června a nebudeme se křížit s leteckým dnem v Mladé Boleslavi ani dnem otevřených dveří v nymburském pivovaru či festivalem Otvírák.  Za těchto, řekněme docela příznivých, okolností doufáme, že obyvatelstvo plastikovému modelářství nakloněné nebude odjíždět na dovolené již o tomto víkendu a Kit Saloon Nymburk 2020 navštíví.

V současné chvíli jsou potvrzeni naši partneři. V procesu je uzavírání smluv s dodavateli materiálu a služeb a dopravě potřebného zařízení k vybavení haly. Poskytnutí občerstvení máme již potvrzeno od všech dodavatelů. V oblasti cateringu se snažíme udělat maximum ke spokojenosti návštěvníků jak co do pestrosti poživatin, tak nápojů, což by mohli ocenit především milovníci zlatavého moku.

Součástí Kit Saloonu Nymburk 2020 bude opět Mistrovství republiky mládeže organizované pod hlavičkou Svazu modelářů České republiky a jedno z kol seriálu GT Cup stavitelů modelů aut.

O vývoji situace na kolbišti budeme průběžně informovat nejenom na tomto webu v sekci "informace", ale i na Facebooku, diskuzních fórech a vlastně všude, kde se dá.


Přesunout nahoru

Novinky

Fotogalerie a výsledky

03.06.2019 Na této stránce naleznete přehled odkazů na fotogalerie a reportáže z Kit Saloonu Nymburk 2018, na závěr odkazy na výsledkové listiny. Eastmodels.sk: Letadla,vrtulníky Eastmodels.sk: Bojová technika,dioramata Eastmodels.sk: Lodě,figurky,ostatní modely Fotoreportáž na Argonaut.cz Fotoreportáž … Celý článek

Adepti na losovačku

15.06.2018 Níže uvádíme adepty mající nárok na účast v losovačce. Z důvodu ochrany osobních údajů je uvedeno pouze pořadové číslo přihlášky a iniciály jména a příjmení. Seznam bude průběžně doplňován o dospělé soutěžící, protože dětí již deset máme. Dospělí Děti 1 D.S. 4 Jo.J. 2 L.H. 5… Celý článek
Zobrazit všechny novinky