KIT SALOON
NYMBURK 16.6.2018
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro soutěžící

Soutěžící a účastníci klubových výstav mohou do haly vstupovat od 07,00 hodin. 

Přihlášky do soutěže lze podávat online zde . Ukončení online přihlášek je ve čtvrtek 14. června 2018 ve 23,59 hod.

Registrační lístky vygenerované přihlašovacím systémem vytiskneme a vydáme v sobotu u přejímky modelů. Modely lze přihlásit i v sobotu na místě. Přejímka modelů do soutěže na místě a výdej online přihlášek je do 10,00 hodin. Prosíme vezměte na vědomí, že odesláním přihlášky vyjadřujete souhlas s ponecháním soutěžního modelu na výstavní ploše až do oficiálního ukončení soutěže. Projevíte tak úctu nejen k organizátorům akce, ale i k sobě navzájem, což si bezpochyby obě skupiny zaslouží. Ukončení plánujeme v 16,00 hod.

Hodnocení soutěžních modelů provede několikačlenná komise složená ze členů IPMS NYMBURK, z.s. Hodnotit se bude porovnávacím způsobem (tzv. líbí-nelíbí).

Ceny do soutěže budou tradiční Viktorie Zlaté a budou jimi odměněni majitelé oceněných modelů v závislosti na kvalitě modelů, proto mohou být po zásluze oceněny i více než tři modely. Porota bude při hodnocení přihlížet i k různorodosti (typovému určení) modelů, a to zejména v kategoriích, ve kterých budou společně modely různých měřítek. V dětských kategoriích budou věcnými cenami, zejména stavebnicemi dle možností pořadatele a míry štědrosti partnerů odměněni nejen vítězové, ale pokusíme se odměnit všechny soutěžící děti. Podmínkou je osobní přítomnost dětí při vyhlášení výsledků. 

I letos se soutěžících bude týkat losovačka, ve které prvních deset dětí přihlášených do soutěže online obdrží plastikový model dle vlastního výběru. Prvních pět, dále každý další pátý a úplně poslední dospělý soutěžící, kteří se přihlásí do soutěže online, se zúčastní losování o věcné ceny. Losovačka proběhne v pořadí, jak docházely online přihlášky. Z toho plyne, že soutěžící, který pošle přihlášku co nejdříve, se zařadí na přední místo v seznamu vyvolených a bude mít možnost vybírat z co nejširšího portfolia cen, proto s přihlášením do soutěže netřeba váhat. Seznam účastníků losovačky je uveden zde a bude vyvěšen na informační tabuli v hale. Z důvodu opatření GDPR (ochrana osobních údajů) nebude seznam obsahovat jména účastníků, ale pořadová čísla jejich přihlášek.

Zahájení losovačky, po kterém bude pokračovat vyhlášení výsledků, plánujeme na 14,30 hod. Jako první budeme vyhlašovat kategorie dětí.

Zájemci o vyčlenění místa pro klubovou prezentaci nebo workshop pošlete nám požadavek e-mailem.

Seznam základních kategorií je součástí přihlašovacího webu a je k nahlédnutí zde. Pozor - vezměte na vědomí, že do kategorií A3, A4, A5, A8, A9, AA, B5 a B6 patří jen nerozkrytované modely! Ale můžete použít doplňkových setů nebo vlastních ručních dodělávek. Taky můžou být otevřené kabiny, poklopy a vysunuté klapky. V kategoriích nerozlišených měřítkem (plavidla, automobily, motocykly, civilní dopravní prostředky, dětské kategorie, jinde nezařazené) porota při hodnocení zohledňuje i odlišnost měřítka, proto lze odměnit i více modelů lišících se měřítkem, avšak v závislosti na jejich kvalitě.

Speciálky IPMS NYMBURK, z.s. a jeho členů:

Ceny IPMS NYMBURK „WINTER CAMO“ za model pozemní a letecké techniky v zimní kamufláži bez rozdílu měřítka

Ceny IPMS NYMBURK za modely automobilu TATRA bez rozdílu měřítka

Ceny IPMS NYMBURK za modely letounů z produkce AERO Vodochody bez rozdílu měřítka

Cena Ládi ČADILA za model poválečného proudového letadla britské produkce

Cena Jardy KUBÁTA „BOŽÍ BOJOVNÍCI“ za figurku, bustu nebo vinětu rytířů či středověkých bojovníků (nejlépe řádových)

Cena Aleše KULICHA „Nejvyvinutější noseart“

Cena Marka MINCBERGRA za model tematicky spojený s vodou

Cena Míry SENFTA za model vrtulového letadla britské produkce zkonstruovaného v letech 1936 – 1960

Cena Zdeňka ŠEBESTY „DOKTOR TROPHY“ za nejdetailněji provedený model letadla

Cena Pepíka ŠIMONA „MODELÁŘSKÉ PRÁČE“ za modely z dětských kategorií

Cena Pepíka TEJČKA za model v kategorii vodních a podvodních plavidel

Cena Slávy VAŇOUSE „SDRÁTOVANÝ PRKÝNKO“ za modely letadla z první světové války

 

Speciálky partnerů a podporovatelů Kit Saloonu Nymburk 2018:

"O nejlepší model letounu československé výroby" - vyhlašujeme ve spolupráci s Nadačním fondem historického letectví ČSR a odměníme autory tří modelů

Ocenění firmy EDUARD "Plešounova volba" za model vybraný ze všech kategorií osobně ředitelem firmy EDUARD – MODEL ACCESSORIES, spol. s r.o.

Plastic Planet s.r.o. vyhlašuje:

Attack Hobby Kits - model bojové techniky měřítka 1/72

Plastic Planet - technika veselého lepiče - zajímavý model bojové techniky měřítka 1/35 slepený pro radost (nedokonalosti se tolerují)

Plastic Planet - letadlo veselého lepiče - zajímavý model letadla bez ohledu na měřítko slepený pro radost (nedokonalosti se tolerují)

Plastic Planet - radost veselého lepiče - cokoli zajímavého slepeného mimo letadlo či techniku (nedokonalosti se tolerují)

Výběr oceněných modelů provede čistě subjektivně s jistou dávkou objektivizmu komise redakce a spolupracovníků časopisu Plastic Planet. Ceny budou věcné a potěší.

Ceny Velitelství vzdušných sil AČR za modely letounu nesoucího čs. výsostné znaky bez rozdílu typu, období výskytu letounu a měřítka modelu

Cena ANNETRA s.r.o. o nejlepší model letounu L-29 Delfín v libovolném měřítku ze stavebnice AMK a Eduard

Cena GREY WOLF Miniatures za nej figurku dle výběru zástupce firmy napříč figurkářskými kategoriemi

Cena DK decals za model letadla z druhé světové války v australském či novozélandském markingu

Cena Antikvariátu Škoda pro nejlepší model v kategoriích dětí do 15ti let – letadla, bojová technika, dioráma

Cena Kovozávodů Prostějov za model od tohoto výrobce - oceněný obdrží model Z-37 Čmelák, který bude mít na Kit Saloonu Nymburk prodejní premiéru

Ceny Special Hobby za nejlepší model letadla v měřítku 1/32, nejlepší model z produkce Special Hobby/CMK bez určení měřítka a za nejlepší model Curiss P-40 Warhawk/Kittyhawk v měřítku 1/72.

Lze předpokládat, že budou vyhlášena další speciální ocenění našich partnerů či prodejců, o čemž budeme průběžně informovat v sekci informace/novinky.


Přesunout nahoru

Novinky

Fotogalerie a výsledky

03.06.2019 Na této stránce naleznete přehled odkazů na fotogalerie a reportáže z Kit Saloonu Nymburk 2018, na závěr odkazy na výsledkové listiny. Eastmodels.sk: Letadla,vrtulníky Eastmodels.sk: Bojová technika,dioramata Eastmodels.sk: Lodě,figurky,ostatní modely Fotoreportáž na Argonaut.cz Fotoreportáž … Celý článek

Adepti na losovačku

15.06.2018 Níže uvádíme adepty mající nárok na účast v losovačce. Z důvodu ochrany osobních údajů je uvedeno pouze pořadové číslo přihlášky a iniciály jména a příjmení. Seznam bude průběžně doplňován o dospělé soutěžící, protože dětí již deset máme. Dospělí Děti 1 D.S. 4 Jo.J. 2 L.H. 5… Celý článek
Zobrazit všechny novinky