KIT SALOON
NYMBURK 27.6.2020
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro prodejce

Objednávání prodejních míst otevřeno!  Odkaz na online formulář zde.

Objednávka bude považována za závaznou dnem zapsání údajů z formuláře do systému. V případě, že objednávka bude doručena po uzávěrce, prodejní místo může být přiděleno pouze v závislosti na volné kapacitě prodejní plochy.

Odesláním objednávky potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a vyjadřujete tak souhlas s jejich obsahem.

Uzávěrka příjmu objednávek prodejních míst je 31. května 2020.   

Návoz zboží je možný v pátek 14,00–18,00 hod., v sobotu 6,00–9,00 hod.

Vozidla prodejců mohou parkovat uvnitř areálu VLL v těsném sousedství haly C. U vjezdu do areálu (nákladní brána za halou viz obrázek níže) obdržíte parkovací kartu a objednaný počet vstupenek. 

Nákladní brána se uzavírá v sobotu v 9,00 hod. a otevřena bude po oficiálním ukončení soutěže, předpoklad v 17,00 hod. V případě potřeby výjezdu z areálu a návratu do něj v sobotu po 9,00 hod. využívejte obsluhovaný vjezd se závorou mezi halou C a B a ve voze mějte viditelně umístěnou parkovací kartu.  

Wifi připojení v hale je zajištěno, heslo je 4L9*L9V1

Pokud hodláte vyhlásit svou speciální soutěžní kategorii, prosíme sdělit její název e-mailem na adresu ipmsnymburk@ipmsnymburk.com, rádi ji zapracujeme do seznamu kategorií na www. kitsaloon.cz.

Pohled ke vjezdu z opačné strany

Parkovací stání za halou C


Přesunout nahoru

Novinky

Fotogalerie a výsledky

03.06.2019 Na této stránce naleznete přehled odkazů na fotogalerie a reportáže z Kit Saloonu Nymburk 2018, na závěr odkazy na výsledkové listiny. Eastmodels.sk: Letadla,vrtulníky Eastmodels.sk: Bojová technika,dioramata Eastmodels.sk: Lodě,figurky,ostatní modely Fotoreportáž na Argonaut.cz Fotoreportáž … Celý článek

Adepti na losovačku

15.06.2018 Níže uvádíme adepty mající nárok na účast v losovačce. Z důvodu ochrany osobních údajů je uvedeno pouze pořadové číslo přihlášky a iniciály jména a příjmení. Seznam bude průběžně doplňován o dospělé soutěžící, protože dětí již deset máme. Dospělí Děti 1 D.S. 4 Jo.J. 2 L.H. 5… Celý článek
Zobrazit všechny novinky