KIT SALOON
NYMBURK 27.6.2020
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro prodejce

Objednávání prodejních míst otevřeno!  Odkaz na online formulář zde.

Objednávka bude považována za závaznou dnem zapsání údajů z formuláře do systému. V případě, že objednávka bude doručena po uzávěrce, prodejní místo může být přiděleno pouze v závislosti na volné kapacitě prodejní plochy.

Odesláním objednávky potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a vyjadřujete tak souhlas s jejich obsahem.

Uzávěrka příjmu objednávek prodejních míst je 31. května 2020.   

Návoz zboží je možný v pátek 14,00–18,00 hod., v sobotu 6,00–9,00 hod.

Vozidla prodejců mohou parkovat uvnitř areálu VLL v těsném sousedství haly C. U vjezdu do areálu (nákladní brána za halou viz obrázek níže) obdržíte parkovací kartu a objednaný počet vstupenek. 

Nákladní brána se uzavírá v sobotu v 9,00 hod. a otevřena bude po oficiálním ukončení soutěže, předpoklad v 17,00 hod. V případě potřeby výjezdu z areálu a návratu do něj v sobotu po 9,00 hod. využívejte obsluhovaný vjezd se závorou mezi halou C a B a ve voze mějte viditelně umístěnou parkovací kartu.  

Wifi připojení v hale je zajištěno, heslo je 4L9*L9V1

Pokud hodláte vyhlásit svou speciální soutěžní kategorii, prosíme sdělit její název e-mailem na adresu ipmsnymburk@ipmsnymburk.com, rádi ji zapracujeme do seznamu kategorií na www. kitsaloon.cz.

Pohled ke vjezdu z opačné strany

Parkovací stání za halou C


Přesunout nahoru

Novinky

KSN 2020 přesunut

22.04.2020 Tímto oznamujeme všem příznivcům plastikového modelářství, že Kit Saloon Nymburk se v roce 2020 konat nebude. Nabídneme Vám ho však v tradičním měsíci červen příštího roku, což je již domluveno s pořadateli akce Modellbrno, které v roce 2021 neproběhne. Děkujeme všem za pochopení a trpělivost. A… Celý článek

Odměny pro děti

11.03.2020 Začínáme shromažďovat stavebnice pro děti, které se zúčastnily soutěže, avšak jejich modely nebyly porotou rozhodčích vybrány jako vítězné. Podmínkou k odběru stavebnic je osobní přítomnost soutěžícího chlapce či dívky do 15 let věku. Výběr stavebnic bude probíhat v abecedním pořádku podle příjmení … Celý článek

Ceny pro děti

09.03.2020 Téměř tři desítky stavebnic a stejný počet Viktorií Zlatých jsou pro vítěze v kategoriích dětí do 15 let již připraveny. Celý článek
Zobrazit všechny novinky