KIT SALOON
NYMBURK 27.6.2020
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro prodejce

Objednávání prodejních míst otevřeno!  Odkaz na online formulář zde.

Objednávka bude považována za závaznou dnem zapsání údajů z formuláře do systému. V případě, že objednávka bude doručena po uzávěrce, prodejní místo může být přiděleno pouze v závislosti na volné kapacitě prodejní plochy.

Odesláním objednávky potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a vyjadřujete tak souhlas s jejich obsahem.

Uzávěrka příjmu objednávek prodejních míst je 31. května 2020.   

Návoz zboží je možný v pátek 14,00–18,00 hod., v sobotu 6,00–9,00 hod.

Vozidla prodejců mohou parkovat uvnitř areálu VLL v těsném sousedství haly C. U vjezdu do areálu (nákladní brána za halou viz obrázek níže) obdržíte parkovací kartu a objednaný počet vstupenek. 

Nákladní brána se uzavírá v sobotu v 9,00 hod. a otevřena bude po oficiálním ukončení soutěže, předpoklad v 17,00 hod. V případě potřeby výjezdu z areálu a návratu do něj v sobotu po 9,00 hod. využívejte obsluhovaný vjezd se závorou mezi halou C a B a ve voze mějte viditelně umístěnou parkovací kartu.  

Wifi připojení v hale je zajištěno, heslo je 4L9*L9V1

Pokud hodláte vyhlásit svou speciální soutěžní kategorii, prosíme sdělit její název e-mailem na adresu ipmsnymburk@ipmsnymburk.com, rádi ji zapracujeme do seznamu kategorií na www. kitsaloon.cz.

Pohled ke vjezdu z opačné strany

Parkovací stání za halou C


Přesunout nahoru

Novinky

Odměny pro děti

11.03.2020 Začínáme shromažďovat stavebnice pro děti, které se zúčastnily soutěže, avšak jejich modely nebyly porotou rozhodčích vybrány jako vítězné. Podmínkou k odběru stavebnic je osobní přítomnost soutěžícího chlapce či dívky do 15 let věku. Výběr stavebnic bude probíhat v abecedním pořádku podle příjmení … Celý článek

Ceny pro děti

09.03.2020 Téměř tři desítky stavebnic a stejný počet Viktorií Zlatých jsou pro vítěze v kategoriích dětí do 15 let již připraveny. Celý článek

Plešounova volba

03.03.2020 Novinky pro Kit Saloon Nymburk 2020 zahájíme představením cen "Plešounova volba", kterými zástupce firmy Eduard odmění autory modelu vrtulového a proudového letounu. Ceny jsou hodnotné, a tak bude o co zápasit. Celý článek
Zobrazit všechny novinky