KIT SALOON
NYMBURK 27.6.2020
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro návštěvníky

Místem konání Kit Saloonu Nymburk 2020 je i v letošním roce hala C na Výstavišti v Lysé nad Labem. Hala má samostatný vchod Jih od železniční trati a vynikající dostupnost pro cestující vlaky ze směrů od Prahy, Kolína a Ústí nad Labem. Dosažitelnost vchodu Jih od nádraží ČD nečiní více než 200 metrů. Vchod Jih se nachází v Čapkově ulici (souběžná ulice s vlakovou tratí) od nádraží ČD směrem vlevo.

Z Prahy Masarykova nádraží se do Lysé nad Labem pohodlně dopravíte osobním vlakem po trati č. 232. Cestující od Kolína použijí trať č. 231, od Ústí nad Labem trať č. 072. 

Odkazy na jízdní řády uvededných tratí zde, případně proklik na vyhledávač vlakových spojů přes obrázek nebo tady: Vlakem na výlet

Vchod otevíráme pro návštěvníky bez modelů (diváky) v 09,00 hodin. Důvodem je vytvoření dostatečného časového prostoru k instalaci stánků prodejců a zajištění jejich nerušené přípravy k prodeji zboží, proto prosíme mějte pro toto pochopení i strpení.

Parkování osobních vozidel je možné na místech vyznačených modrou barvou na mapce níže za poplatek. Parkovací stání zajišťuje a obsluhuje soukromý subjekt.

POZOR - parkování před nádražní budovou je možné jen v řadě u silnice. Řada blíže k budově nádraží je vyhrazena majitelům městské parkovací karty.

Od měsíce září 2019 probíhají práce na vybudování moderního parkoviště se zabezpečovacími systémy přímo před vchodem Jih.

Pro občerstvení máme domluveno zbudování občerstvovací stanice v areálu s teplými jídly a nealkoholickými nápoji. V těsném sousedství stravovacího stánku proběhne "minibeerfestival". Na čepu budou piva těchto značek:

     

 

K doplnění finančních prostředků lze využít několik bankomatů viz mapka: 

Informace pro  zájemce o prodej soukromých přebytků (burzu): prosíme vezměte na vědomí, že prostor pro burzovní prodej neposkytujeme.


Přesunout nahoru

Novinky

KSN 2020 přesunut

22.04.2020 Tímto oznamujeme všem příznivcům plastikového modelářství, že Kit Saloon Nymburk se v roce 2020 konat nebude. Nabídneme Vám ho však v tradičním měsíci červen příštího roku, což je již domluveno s pořadateli akce Modellbrno, které v roce 2021 neproběhne. Děkujeme všem za pochopení a trpělivost. A… Celý článek

Odměny pro děti

11.03.2020 Začínáme shromažďovat stavebnice pro děti, které se zúčastnily soutěže, avšak jejich modely nebyly porotou rozhodčích vybrány jako vítězné. Podmínkou k odběru stavebnic je osobní přítomnost soutěžícího chlapce či dívky do 15 let věku. Výběr stavebnic bude probíhat v abecedním pořádku podle příjmení … Celý článek

Ceny pro děti

09.03.2020 Téměř tři desítky stavebnic a stejný počet Viktorií Zlatých jsou pro vítěze v kategoriích dětí do 15 let již připraveny. Celý článek
Zobrazit všechny novinky