KIT SALOON
NYMBURK 16.6.2018
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro prodejce

Obchodní podmínky a objednávka prodejního místa jsou ke stažení zde. Objednávku prodejního místa po seznámení se s obchodními podmínkami vyplňte ve vhodném programu pracujícím s dokumenty formátu *.pdf (např. Adobe Reader), uložte do svého PC a zašlete jako přílohu emailu na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com . Pro případ nouze, pokud Váš PC se s formátem pdf nekamarádí, je v souboru ke stažení rovněž formulář ve formátu *.doc.

Parkovací plochy uvnitř areálu je možné využít dle podmínek uvedených v objednávce prodejního místa. Parkovací stání skýtají několik desítek míst přímo u haly C a níže jsou ke shlédnutí.

Parkovací stání na západní straně haly C. V pozadí je samostatný vjezd pro vozidla vyšší než 3,3 metru.

Parkovací stání za halou C.

Vjezd do areálu vypadá takto:

Z pohledu zevnitř areálu pak takto:

Nad průjezdní komunikací mezi halou C a halou B je stříška omezující průjezd vozidla vyššího než 3,3 metry. V případě, že vozidlo tuto výšku přesahuje, do areálu lze vjet bránou za vchodem Jih.


Přesunout nahoru

Novinky

Fotogalerie a výsledky

18.01.2019 Na této stránce naleznete přehled odkazů na fotogalerie a reportáže z Kit Saloonu Nymburk 2018, na závěr odkazy na výsledkové listiny. Eastmodels.sk: Letadla,vrtulníky Eastmodels.sk: Bojová technika,dioramata Eastmodels.sk: Lodě,figurky,ostatní modely Fotoreportáž na Argonaut.cz Fotoreportáž … Celý článek

Adepti na losovačku

15.06.2018 Níže uvádíme adepty mající nárok na účast v losovačce. Z důvodu ochrany osobních údajů je uvedeno pouze pořadové číslo přihlášky a iniciály jména a příjmení. Seznam bude průběžně doplňován o dospělé soutěžící, protože dětí již deset máme. Dospělí Děti 1 D.S. 4 Jo.J. 2 L.H. 5… Celý článek
Zobrazit všechny novinky