KIT SALOON
NYMBURK 16.6.2018
Výstaviště Lysá nad Labem

Pro návštěvníky

Vzdálenost Výstaviště Lysá nad Labem (VLL) od Nymburka je zanedbatelná, jde o pouhých 16 kilometrů západním směrem.

Místo konání má vynikající dostupnost pro návštěvníky cestující vlaky ze směrů od Prahy, Kolína a Ústí nad Labem. Dosažitelnost vchodu Jih od nádraží ČD odhadem nečiní více než 200 metrů.

Pozor-nadjezd přes železniční trať v Lysé nad Labem je stržen a buduje se nový, proto je silniční doprava ve směru od dálnice D11 do Lysé nad Labem odkloněna po objízdné trase viz mapa níže. Zajížďka přes Stratov není na vzdálenost tak strašná, vše je značené. Do Lysé nad Labem přijedete z tohoto směru na náměstí, které za křižovatkou projedete rovně a na jeho konci se dáte vlevo směrem k nádraží, před ním na rohu u pizzerie Matylda vpravo a naskytne se vám pohled viz foto výše.

Detail objízdné trasy pro vozidla do 3,5 tuny:

Možná trasa pro vozidla ve směru od Prahy:

A aby toho nebylo málo, tak kdo hodlá jet rychlíkem po trati 231 od Hradce Králové ku Praze a opačně tak na této trati jsou všechny rychlíky odkloněny (úprava železničního svršku mezi Lysou a Kostomlaty) a z Nymburka jezdí rychlíky přes Poříčany a Prahu Libeň, takže ve směru od Hradce Králové je potřeba v Nymburce vystoupit a do Lysé jet osobním vlakem, které na rychlíky navazují. Z Prahy pak jedině osobním vlakem z Masarykova nádraží, které jezdí každou půlhodinu. Rychlíky od Kolína na Ústí nad Labem a opačně jezdí přes Lysou nad Labem normálně.   

Vchod Jih se nalézá v Čapkově ulici (souběžná ulice s vlakovou tratí) od nádraží ČD směrem vlevo.

Vchod otevíráme pro návštěvníky bez modelů (diváky) v 09,00 hodin. Důvodem je vytvoření dostatečného časového prostoru k instalaci stánků prodejců a zajištění jejich nerušené přípravy k prodeji zboží, proto prosíme mějte pro toto pochopení i strpení.

Parkování osobních vozidel je možné na místech vyznačených na mapce níže za poplatek 50,- Kč na den. Aktivaci parkovišť nezajišťujeme, parkovací stání aktivuje a obsluhuje soukromý subjekt.

POZOR - parkování před nádražní budovou je možné jen v řadě u silnice. Řada blíže k budově nádraží je vyhrazena majitelům městské parkovací karty.

Parkovat lze přímo před vchodem Jih.

Pro občerstvení máme domluveno zbudování občerstvovací stanice v areálu. V nabídce budou teplá jídla a nápoje včetně piva.

Pro ty z vás, kteří hodláte pobýt přes noc, možnosti k ubytování naleznete zde a taky zde: http://iclysa.cz/ubytovani-a-stravovani/

Důležitá informace pro  zájemce o prodej soukromých přebytků!

Burzisté, prosíme vezměte na vědomí, že prostor pro prodej neposkytujeme.


Přesunout nahoru

Novinky

Fotogalerie a výsledky

18.01.2019 Na této stránce naleznete přehled odkazů na fotogalerie a reportáže z Kit Saloonu Nymburk 2018, na závěr odkazy na výsledkové listiny. Eastmodels.sk: Letadla,vrtulníky Eastmodels.sk: Bojová technika,dioramata Eastmodels.sk: Lodě,figurky,ostatní modely Fotoreportáž na Argonaut.cz Fotoreportáž … Celý článek

Adepti na losovačku

15.06.2018 Níže uvádíme adepty mající nárok na účast v losovačce. Z důvodu ochrany osobních údajů je uvedeno pouze pořadové číslo přihlášky a iniciály jména a příjmení. Seznam bude průběžně doplňován o dospělé soutěžící, protože dětí již deset máme. Dospělí Děti 1 D.S. 4 Jo.J. 2 L.H. 5… Celý článek
Zobrazit všechny novinky